Hemen Teklif Alın

Aklınızda sorular kalmasın.

Formu doldurun, birçok sigorta şirketinden sizin için en uygun teklifi hazırlayalım.

Trafik Sigortası

Hemen aracınızı güvence altına alın.

  Kasko

  Trafikteyken veya değilken aracınızın başına gelebilecek her türlü duruma karşı sigortanızı yaptırın.

   DASK / Doğal Afet Sigortası

   Zorunlu Deprem Sigortası; depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının, sigortalı binalarda doğrudan neden olacağı maddi zararlara karşı, poliçede belirtilmiş limitler dahilinde, güvence sağlar.

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

    Sağlık sorunları masraf olmaktan çıkıyor...

    Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanan sağlık hizmetleri her zaman yeterli olmayabilir. Özel sağlık hizmetlerine erişimde uzun bekleme süreleri, ek ücretler ve bazı tedavi yöntemlerinin karşılanmaması gibi sorunlar yaşanabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, bu sorunlara çözüm sunarak daha kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti almanıza yardımcı olur.

     Yurt İçi / Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

     Güvenli Seyahatlerin Anahtarı

     Seyahatler, keşfetmenin, yeni deneyimler yaşamanın ve eğlenmenin en güzel yollarından biridir. Ancak, seyahatler sırasında beklenmedik sağlık sorunları da yaşanabilir. Bu tür sorunların maddi yükünü hafifletmek ve seyahatinizi güvence altına almak için Yurt İçi / Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmak önemlidir.

      İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası

      Güvenli Bir Gelecek için Ek Güvence

      Zorunlu trafik sigortası, kaza sonucu üçüncü kişilere verilebilecek maddi ve manevi zararları belli bir limite kadar karşılar. Bu limit, bazı durumlarda yeterli olmayabilir. Bu nedenle, kaza sonucu oluşabilecek yüksek tazminat taleplerine karşı ek bir koruma sağlamak için İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (İMMS) yaptırmak önemlidir.

       Konut Sigortası

       Yuvanız İçin Tam Güvence

       Yuvanız, ailenizle birlikte en değerli varlıklarınızdan biridir. Doğal afetler, hırsızlık, yangın gibi beklenmedik risklere karşı evinizi ve eşyalarınızı korumak için konut sigortası yaptırmak önemlidir.

        Necati Bey Bulvarı 1337 Sokak No:16/503 Ashan Çankaya, Konak İzmir - Türkiye
        0232 441 97 11
        info@kirklar.com.tr