KURUMSAL

1985 Yılında Sigortacılık faaliyetlerine başlayan KIRKLAR SİGORTA, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 38 yıldır müşterilerine “Güvenli ve Doğru” hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu gereğince tüm yükümlülüklerini yerine getirmiş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Levhasına kayıt işlemlerini tamamlamış ve sigortacılık faaliyetlerini tescil ettirmiştir.

Kırklar Sigorta, kurumsal yapılanmasını tamamlamış, iç organizasyon yapısı ve dinamik kadrosu ile nitelikli ve ilkeli olarak müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Sigorta Sektöründe müşterilerini açık, tam ve eksiksiz bilgilendiren, her konuda hızlı çözüm üreten, değişen ihtiyaç ve beklentilere göre kendisini sürekli yenileyen tercih ve tavsiye edilen bir sigorta acentesi olmak. 

Vizyonumuz

  • Türkiye’nin her yerinde kişiler ve kurumlar tarafından adı söylendiğinde özellikleri ve başarıları ile anılan, saygı duyulan ve toplumun güvenini kazanmış bir sigorta acentesi olmak.
  • Profesyonel kadrolarla her zaman en nitelikli ve kaliteli hizmeti vermek.
  • Sigorta acente hizmetlerinde her zaman değişimi yakalayabilen, farklılık yaratan öncü şirket olmak.
  • Her bir müşterimizin çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren her yıl kesintisiz bizden hizmet almalarını sağlamak.
  • Sigorta bilincini hem bireyler hem de kurumlar üzerindeki gelişimini ve sürekliliğini sağlayarak toplumsal farkındalık yaratmak.
  • Sigorta hizmetlerinde bir mükemmellik merkezi olarak anılmak.